• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • اقامتگاه اکو کمپ ستاره لوت شهداد

  اقامتگاه اکو کمپ ستاره لوت شهداد

  اکو کمپ ستاره لوت در استان و شهرستان کرمان، بخش شهداد، روستای ملک آباد واقع شده است. این مجموعه اقامتی و تفریحی در قلب کویر لوت و میان نخلستان با شکوه ملک آباد قرار دارد این اقامتگاه با ظرفیت اسکان و پذیرش 80 گردشگر شامل 35 واحد اقامتی 2 تخته ( تخت های دبل و توئین ) است که 10 واحد گنجایش یک تخت اضافه را نیز دارند.

  اکو کمپ ستاره کویر لوت

  اکو کمپ ستاره کویر لوت

  تمامی واحد ها دارای امکاناتی نظیر آشپزخانه، کتری برقی، اتو، کمد لباس، تلویزیون، سرویس بهداشتی ( توالت فرنگی ) و حمام اختصاصی می باشند.
  اکو کمپ ستاره لوت نمونه کامل یک کمپ طبیعی و بسیار زیبا است. که با اقامت در آن می توان از آرامش و زیبایی های منحصر به فرد کویر لذت برد. این مجموعه اقامتی تفریحاتی همچون موتور چهارچرخ، آفرود، شتر سواری و بالن سواری در کویر لوت را برای مهمانان خود در نظر گرفته است.

   

  اکو کمپ ستاره کویر لوت

  امکانات و خدمات ارائه شده

  از جمله امکانات و خدماتی که اقامتگاه بوم گردی اکو کمپ ستاره لوت می توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی جهت راهنمایی مهمانان غیر ایرانی، راهنمای محلی تورهای گردشگری، رستوران، کافی شاپ، اینترنت و وای فای رایگان در لابی، سیستم گرمایشی و سرمایشی اسپیلیت اشاره کرد.
  فروردین ماه و فصل های پاییز و زمستان بهترین زمان سفر به این منطقه می باشند.
  این منطقه به دلیل قرار گرفتن در کویر پهناور و حیرت انگیز لوت همواره مقصد گردشگران، کویر نوردان و طبیعت دوستان فراوان می باشد. کویر لوت، تپه های بی نظیر گندم بریان ( ریگ سوخته)، قلعه و کاروانسرای تاریخی شفیع آباد، روستای دیدنی سیرچ، کوه پلوار، آبگرم چهار فرسخ و آبشار کشیت از مهم ترین و دیدنی ترین جاذبه های این منطقه می باشد.

  اکو کمپ ستاره کویر لوت

  تور های بومگردی                تور های طبیعت گردی            تور های مناسبتی