• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • اقامتگاه بومگردی قدیم خونه

  یادتونه قبلا میخواستی یه شهری بری برای مسافرت چه داستانهای داشت . کجا برم ؟ چجوری برم ؟ کجا بمونم؟ حالا که قراره اینمقدار پول بدم آیا به قیمتش می ارزه امکانتش چیه ؟ اینها همه دغدغه های سفر بود. ولی این روزها به لطف وجود اینترنت و سایتهای ارائه آنلاین خدمات سفرمثل قوی سیاه پارسیان به راحتی به همه جوابها میرسی . تمام این خدمات لمس میکنی و بعدش انتخاب میکنی . حالا از راحتی انتخاب و رزرو خدمات گردشگری گفتیم. از طرف دیگه چقدر زندگی شهری پر استرس و خسته کننده شده و لزوم رفتن به مناطق روستایی و طبیعی برای استراحت و خالی کردن استرس زندگی شهری بسیار زیاد و پر اهمیت شده. همین موضوعباعث شده تا اقامتگاههای بومگردی بسیار پر توجه و مورد انتخاب سفر دوستانقرار بگیره . با قوی سیاه پارسیان به بهترین اقامتگاههای بومگردی ایران سفر کنید . و خاطراتی بی نظیر بسازید .

  اقامتگاه بومگردی قدیم خونه

  اقامتگاه بوم گردی قدیم خونه در استان گیلان، شهرستان آستانه اشرفیه، بخش کیاشهر، روستای بسیار زیبا و دیدنی لسکوکلایه، کوچه کریم نژاد، خیابان نرگس 2 واقع شده است. این بوم گردی شامل 2 خانه به صورت یک خانه قدیمی و بازسازی شده با قدمت 60 سال و یک خانه نوساز به سبک سنتی است که در شهریور ماه سال 1398 افتتاح شد و پذیرای گردشگران و علاقمندان به طبیعت می باشد.

  درباره اقامتگاه

  اقامتگاه بوم گردی قدیم خونه دارای 7 اتاق به صورت 3 اتاق در خانه اول و four اتاق در خانه دوم می باشد که با معماری سنتی و کاهگلی، با ظرفیت اسکان و پذیرش 25 گردشگر دارای 2 اتاق 2 نفره ، 3 اتاق three نفره و 2 اتاق 5 نفره با سرویس کف خواب است. به دلیل حفظ بافت سنتی و القا حس نوستالژیک داخل هیچ کدام از اتاق ها سرویس بهداشتی اختصاصی قرار ندارد بنابراین مهمانان عزیز می بایست از سرویس بهداشتی (three توالت ایرانی و 2 توالت فرنگی) و three حمام داخل محوطه به صورت مشترک استفاده نمایند.

  از جمله امکانات و خدمات این مجموعه برای گردشگران  می توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان های انگلیسی و اسپانیائی، راهنمای محلی تورهای گردشگری، رستوران، کافی شاپ، سیستم گرمایشی و سرمایشی (پنکه رومیزی، کولر گازی و شوفاژ) اشاره کرد.
  لازم به ذکر است رستوران این بوم گردی ارائه دهنده انواع غذاهای محلی و بومی گیلان می باشد .

  از جاذبه های اطراف این اقامتگاه می توان به پل چوبی و اسکله ماهیگیری کیاشهر، پارک ملی بوجاق، تالاب بین المللی امیر کلایه، پارک ساحلی آستانه اشرفیه و آبشار شیطان کوه اشاره کرد.