• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • اقامتگاه بومگردی گالیش کولام

  یادتونه قبلا میخواستی یه شهری بری برای مسافرت چه داستانهای داشت . کجا برم ؟ چجوری برم ؟ کجا بمونم؟ حالا که قراره اینمقدار پول بدم آیا به قیمتش می ارزه امکانتش چیه ؟ اینها همه دغدغه های سفر بود. ولی این روزها به لطف وجود اینترنت و سایتهای ارائه آنلاین خدمات سفرمثل قوی سیاه پارسیان به راحتی به همه جوابها میرسی . تمام این خدمات لمس میکنی و بعدش انتخاب میکنی . حالا از راحتی انتخاب و رزرو خدمات گردشگری گفتیم. از طرف دیگه چقدر زندگی شهری پر استرس و خسته کننده شده و لزوم رفتن به مناطق روستایی و طبیعی برای استراحت و خالی کردن استرس زندگی شهری بسیار زیاد و پر اهمیت شده. همین موضوعباعث شده تا اقامتگاههای بومگردی بسیار پر توجه و مورد انتخاب سفر دوستانقرار بگیره . با قوی سیاه پارسیان به بهترین اقامتگاههای بومگردی ایران سفر کنید . و خاطراتی بی نظیر بسازید .

  اقامتگاه بوم گردی گالش کولام

  در روستای کندلات رودبار استان گیلان واقع شده است . که در نزدیکی رودخانه سپیدرود و بین 2 کوه قرار دارد. بنای این خانه و محیط داخلی آن به سبک سنتی ساخته و تزئین شده و آرامشی دل نشین به دور از هیاهوی شهر را برای گردشگران به همراه دارد.
  این اقامتگاه که از گل ساخته شده شامل 2 طبقه که طبقه اول آن برای صاحب این خانه بومی است . طبقه دوم برای اقامت مسافران آماده شده که 2 اتاق یک تراس بزرگ (پیلار) برای دورهمی ها دارد. سیستم سرمایشی اتاق ها پنکه می باشد، سرویس بهداشتی ایرانی و توالت فرنگی به صورت مشترک قرار داده شده است.
  این بوم گردی در یک باغ بزرگ 5000 متری واقع شده که فضای کافی برای پارک کردن ماشین وجود دارد.  از دیگر امکانات اقامتگاه می توان به راهنمای تور، پرسنل مسلط به زبان و آشپزخانه عمومی اشاره کرد.
  توریست ها می توانند با اقامت در این اقامتگاه بوم گردی طعم لذیذ غذاهای محلی و سنتی که با مواد اولیه ارگانیک تهیه می شوند را بچشند . از جاذبه های طبیعی و گردشگری که در نزدیکی این اقامتگاه قرار دارند مثل پارک جنگلی سراوان، دریاچه عروس، دریاچه حلیمه جان، موزه سراوان، سد مخزنی بهجت، مرداب انزلی و قلعه رودخان بازدید نمایند.
  این اقامتگاه با مناظر زیبای اطراف و آب و هوای مطلوب در اکثر ماه های سال همه ساله پذیرای تعداد زیادی از گردشگران است.

  جاذبه های نزدیک اقامتگاه سنتی گالیش کولام

  با اقامت در این اقامتگاه سنتی می توانید از تمام جاذبه های شهر رودبار که قدمتی 6 هزار ساله دارد.همچون روستای داماش، روستای سیبن، چشمه آبگرم ماستخور، پل تاریخی لوشان، چشمه آب معدنی سنگرود، غار دربند رشی، تپه مارلیک، امام زاده محمد حنیفه، غار اسپهبدان، غار اشتنیف، غار کبوتر، غار یخی درفک و غار سیاه دیدن فرمایید. زیتون یکی از محصولاتی ست که در این شهر به مقدار زیادی تولید می شود.