• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • باغ پرندگان کیش

  باغ پرندگان کیش، یکی از مجموعه های تفریحی پارک دلفین جزیره کیش است.این باغ یکی از جاذبه های گردشگری کیشهست،در این باغ بیش از 57 گونه پرنده نگهداری می شود که طاووس،فلامینگو ،درنای تاج دار و انواع لک لک ،طوطی ماکائو ، تورکو،پنگوئن ،قو ،شترمرغ ،تورکو،جز این گروه هستند.

  باغ پرندگان کیش

  بی شک  این باغ پرندگان یکی از منحصر به فرد ترین مراکز نگهداری جانوران در ایران می باشدودر این پارک گونه هایی از نقاط مختلف از اقصی نقاط جهان از آمریکای جنوبی تا استرالیا و از شرق آسیا تا آفریقا می باشد.

  این باغ داخل مجموعه تفریحی پارک دلفین یا دلفیناریوم قرار دارد،باغ پرندگان مساحتی حدود 100هکتار در جنوب شرقی جزیره قرار دارد که یکی از زیباترین باغ تفریحی منطقه خاورمیانه است.

  با غ پرندگان کیش بیش از 3هکتار مساحت دارد و در ضلع جنوب شرقی این جزیره زیبای کیش واقع شده و این مجموعه در سال 1380 ساخته شده و پرندگان نادری برای بازدید مردم در معرض دید قرار گرفت. که گردشگران زیادی با خاطر این پرندگان متفاوت زیاد به آنجا می آیند و دیدن می کنند از این پرندگان زیبا.

  باغ پرندگان کیشباغ دیدنی پرندگان کیش جزء زیباترین وبزرگ ترین باغ  پرندگان در بین گردشگران زیادی معروف است،آنجا به دو قسمت جداگانه تقسیم شده است که به قسمت پرندگان حبس شده و قسمت پرندگان آزاد،دسته بندی شده است.

  ودر قسمتی دیگر از باغ مساحت بیشتری به اندازه 2هکتار برای پرندگان اختصاص داده شده است،زیرا گونه های زیاذی از پرندگان بزرگ قادر به پرواز نیستند.

  اگر به جزیره کیش سفر کردید حتما باز این باغ دیدن کنید و از گونه های مختلف و بسیار متنوع پرندگان جهان در محیطی زیبا بازدید کنید.

  در این باغ علاوه برا گونه های مختلف پرندگان ،از تمساح گاندو و یا پوزه کوتاه و اهو و میمون نیز نگهداری می شود.

  برای سفر کردن به کیش با توری ارزان و بهترین خدمات می توانید از آژانس قوی سیاه پارسیان خریداری کنید.

  اینستاگرام