• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • به تایلند سفر نکنید !

  آیا سفر به تایلند در حال حاضر ایمن است؟

  دراین مطلب بدانید که چگونه محدودیت های ویروس کرونا (COVID-19) می تواند بر برنامه های سفر شما تأثیر بگذارد. (به تایلند سفر نکنید ! )

  چه کسی می تواند به تایلند سفر کند؟

  فقط تعداد محدودی از اتباع خارجی از دسته های خاص اجازه ورود دارند و آنها در وب سایت سفارت تایلند ذکر شده اند  .

  هیئت دولت تایلند ویزا های توریستی با اقامت طولانی مدت را تصویب کرده است . این ویزا های ویژه گردشگری به مسافرین و توریست ها  اجازه می دهد 90 روز اقامت داشته باشند ، این ویزا می تواند دو بار تمدید شود که در کل 270 روز در تایلند میتوانید اقامت داشته باشید و از جاذبه های گردشگری تایلند بهرمند گردید

  مسافرین با این ویزای گردشگری باید به مدت 14 روز در قرنطینه اجباری قرار بگیرندو باید شواهدی از رزرو محل اقامت تایید شده را نشان دهند و موافقت خود را برای پیروی از اقدامات تعیین شده توسط وزارت بهداشت عمومی اعلام کنند.

   تعداد محدودی از گردشگران در هفته به ایده پردازی دولت در مورد میزان خطر کمک می کند. اگر چند هفته اول ورود خارجی ها 14 روز قرنطینه خود را بدون مورد مثبت تکمیل کنند ، ممکن است وزارتخانه در تاریخ بعدی تعداد گردشگران در هفته را افزایش دهد.

  هر کسی که واجد شرایط باشد باید برای اطلاعات بیشتر با قوی سیاه پارسیان تماس بگیرد.

  شرایط ورود به تایلند

  هرکسی که مجاز به ورود باشد باید  گواهی ورود (COE) را از سفارت یا کنسولگری محلی تایلند خود دریافت کند . درخواست شما باید حداقل 10 روز کاری قبل از تاریخ مورد نظر برای سفر ارسال شود.

  به تایلند سفر نکنید !

  شرایط ممکن است بین گروههای مسافران واجد شرایط متفاوت باشد. برخی اقدامات عبارتند از:

  • یک گواهینامه Fit to Fly صادر شده توسط مقامات مربوطه و نتیجه منفی تست PCR بیش از 72 ساعت قبل از عزیمت صادر شده است
  • اثبات بیمه درمانی که معاینه و درمان پزشکی COVID-19 را تا حداقل 100000 دلار آمریکا پوشش می دهد
  • اتباع خارجی 14 روز در قرنطینه اجباری دولتی در یک مرکز تعیین شده توسط دولت یا یک مرکز تحت نظارت وزارت بهداشت عمومی با هزینه شخصی خود گذرانده می شوند.

  به تایلند سفر نکنید !


  اگر قصد دارید به تایلند سفر کنید حتما قبل از رزو بیلط و یا رزرو هتل خود با کارشناسان مجرب تور تایلند تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های کامل را برای یک سفر ایمن و بدون هیچ گونه مشکلی را برای شما انجام دهند

   

  به یاد داشته باشیم که قوی سیاه پارسیان ارزرون ترین و با اطمینان ترین آژانس سال می باشد