• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • تور اقتصادی مشهد

  تور اقتصادی مشهد

  این تور برای کسانی که میخواهند هزینه های سفر را کنترل نمایند .و یا کسانی که از پرواز میهراسند مناسب است. زیرا وسیله نقلیه انتخاب شذه قطار میباشد. که به عنوان ایمن ترین وسیله سفر در سالهای اخیر شناخته شده است .و با فضایی که در اختیار مسافران میباشد. امکان جابه جایی در راهروهای قطار و استفاده از رستوران قطار در طول سفر مهیاست .و این نوع مسافرت برای کسانی که گروهی سفر میکنند .بسیار شیرین و مفرح می باشد .
  رفت : شما میتوانید به صورت همه روزه و در ساعات زمانی مختلف سفر خود را از ایستگاه راه آهن شهر خود آغاز نمایید .
  ترنسفر : بعد از رسیدن شما به ایستگاه راه آهن مشهد .گروه ما به تناسب تعداد مسافران با وسایل نقلیه مناسب به استقبال شما امده .و شما را تا هتل محل اقامت همراهی مینمایند .
  هتل : با توجه به تنوع هتل ها در شهر مشهد. امکان رزرو هتل اپارتمان ، هتلهای تک ستاره دو ستاره ، سه ستاره ، چهارستاره و پنج ستاره وجود دارد .و با توجه به نیاز شما و بودجه سفر یکی از بهترین هتلها برای شما رزرو خواهد شد .
  خدمات هتل میتوتند از صبحانه تا فول برد تغییر کند .صبحانه هتل ها به صورت سلف سرویس بوده .و خدمات نهار و شام در هتلها متغییر میباشد . سرویس ایاب و ذهاب به حرم مطهر نیز در ساعات تعیین شده برقرار میباشد .
  برگشت : سعی میشود در بلیط برگشت زمان انتهای روز در نظر گرفته شود. تا حداکثر استفاده از زمان روز آخر سفر برای شما عزیزان مهیا باشد .

  تور قطار مشهد         رزرو هتل مشهد        بلیط هواپیما مشهد