• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • جاذبه های گردشگری آنتالیا در تور آنتالیا

  معرفی 10تا از مکان های دیدنی در آنتالیا

  آنتالیا در ساحل مدیترانه دراز کشیده است ، شهری زیبا با تعداد زیادی چیز برای دیدن و انجام دادن برای شما. ریویرای ترکیه به هیچ وجه به ساحل فیروزه معروف نیست. خواه برای سواحل دوست داشتنی ، انبوه دیدنی های تاریخی یا آبشارهای جادویی که در حومه شهر قرار دارند ، بیایید آنتالیا خاطرات مادام العمر یک سفر خارق العاده را برای شما فراهم می کند.تور آنتالیا

  گشت و گذار در مرکز تاریخی آن یک روش لذت بخش برای شناختن این شهر است و استقرار برای نوشیدن یک قهوه ترک در حالی که تماشای دنیا را می گذرانید یک تجربه آسمانی است. با چکه در تاریخ ، این شهر شگفت انگیز شما را نه تنها با ترکیه امروزی بلکه با ثروت تمدن هایی که در طول قرن ها از این گوشه جهان عبور کرده اند آشنا می کند.

  تور لحظه آخری کیش       تور لحظه آخری ترکیه    رزرو بلیط هواپیما

  1.تونک تپه

  تونک تپه

  تونک تپه که از سمت غرب آنتالیا واقع شده است ، تپه ای عظیم است که چشم اندازهای چشمگیری از شهر ، خلیج آنتالیا و خط ساحلی دارد که از راه دور فاصله دارد.

  2.ساحل لارا

                                                تور لحظه آخری

    ساحل لارا

  در فاصله ده کیلومتری شرق مرکز تاریخی ، ساحل لارا یک مکان دوست داشتنی است که هنگام گرفتن برخی از اشعه ها به راحتی لگد می زنید و استراحت می کنید. در حالی که در آفتاب غرق می شوید ، دریای مدیترانه در ساحل قرار می گیرد ، مکانی آرام با امکانات گردشگری فراوان است ، بنابراین می توانید به راحتی یک نوشیدنی بخورید یا در یکی از رستوران های مجاور برای یک وعده غذایی بنشینید.تور آنتالیا

  کمی دورتر ، اگر می خواهید هنگام اقامت در آنتالیا حتی به ساحل نزدیک شوید ، می توانید هتل ها و گزینه های اقامتی مختلفی پیدا کنید.تور آنتالیا

  3.مارینای پیر

  مارینا پیر

  Old Marina که در یک غواصی زیبا و زیبا واقع شده است ، در میان صخره های سنگین قرار گرفته و با قایقهایی که بر روی آبهای فیروزه ای آن شناور هستند ، شلوغ است. با انبوهی از کافه ها و رستوران های کوچک که در کنار ساحل قرار گرفته اند ، مکانی برای جابجایی است و خیابان های کوچک و پر پیچ و خمی از مارینا دور می شوند.تور آنتالیا؟

  4.مناره یولی

  مناره یولی

  مناره یولی که در یک غواصی زیبا و زیبا واقع شده است ، در میان صخره های سنگین قرار گرفته و با قایقهایی که بر روی آبهای فیروزه ای آن شناور هستند ، شلوغ است. با انبوهی از کافه ها و رستوران های کوچک که در کنار ساحل قرار گرفته اند ، مکانی برای جابجایی است و خیابان های کوچک و پر پیچ و خمی از مارینا دور می شوند.امروزه این مرکز بهترین قطب اقتصادی آنتالیا است و بهترین مکان برای صرف یک قهوه یا وعده غذایی و تماشای مناظر زیبا است. از اینجا می توانید یک سفر قایق سواری کرده و در خط ساحلی ترکیه نزدیک آن گشت بزنید.

  یکی از برجسته ترین بناهای دیدنی آنتالیا ، برج های مناره یولی در بالای اطراف آن ، یک بنای تاریخی زیبا که معماری سلجوقیان را به نمایش می گذارد. بخشی از مسجد قرن سیزدهم که هنوز هم استفاده می شود ، یولی در مرکز تاریخی واقع شده است.

  از بالا ، پانوراماهای دوست داشتنی بیش از سقف های قرمز اطراف آن وجود دارد. یولی به معنی “مناره فلوت شده” به زبان ترکی 38 متر ارتفاع دارد و اکنون موزه قوم نگاری آنتالیا را در خود جای داده است که دارای آثار قدیمی و جالب توجهی برای بررسی است.

  5.پارک کارعلی اوغلو

  درست در بیرون از مرکز شهر ، پارک کارعالی اوغلو منطقه ای عظیم است که مکان مناسبی برای گشت و گذار و مکان مناسب برای پیک نیک است. برج باستانی هیدیرلیک در گوشه ای از پارک واقع شده است.

  6.آبشار کورسنلو

  در فاصله 12 کیلومتری آنتالیا ، آبشارهای کورسنلو در پارک طبیعت به همین نام واقع شده اند و ارزش بررسی دارد. از رودخانه آکسو سرچشمه می گیرد ، آب قبل از آبشار در استخر زیبا و فیروزه ای که در زیر کورسنلو قرار دارد ، از حومه شهر عبور می کند.

  پوشش گیاهی شگفت انگیز استخر را احاطه کرده و دیواره آب فقط به فضای عالی می افزاید. یک حیاط خلوت و آرام ، حیات وحش به وفور یافت می شود و تقریباً احساس می شود در یک افسانه هستید ، این کمال در نمایش است.

  7.آکواریوم آنتالیا

  آکواریوم خارق العاده آنتالیا یکی از بزرگترین مجموعه های آکواریوم در کل جهان است که به همان اندازه سرگرم کننده و آموزشی است. 40 آکواریوم مضمونی آن مطمئناً یک روز تفریحی را برای همه خانواده فراهم می کند.

  با طولانی ترین آکواریوم تونل در جهان برای لذت بردن از شما ، بارهای زیادی برای دیدن و انجام وجود دارد. خانه خزندگان گرمسیری نیز ارزش بررسی دارد. علاوه بر این ، یک جهان برفی و موزه یخ نیز بخشی از مجموعه هستند. می توانید با گلوله برفی مبارزه کنید و در سرزمین عجایب یخی بازی کنید.

  8.ساحل کنییالتی

  ساحل کنییالتی

  این ساحل خارق العاده ای که در غرب شهر واقع شده است ، بیش از هفت کیلومتر امتداد دارد و اگر می خواهید آرام بنشینید و زیر نور آفتاب قرار بگیرید مکان خوبی برای رفتن به آن است. در صورت احساس پوکی ، کافه ها ، بارهای میان وعده و رستوران های زیادی در این نزدیکی وجود دارد و اگر می خواهید از آفتاب عقب نشینی کنید ، پارک ساحلی آنتالیا درست در پشت آن دارای نقاط سایه دار زیادی است.

  9.پرژ

  پرژ

  فاصله 15 کیلومتری آنتالیا ، پرژ یک مکان باستانی شگفت انگیز است که فقط باید از آن دیدن کنید. پایتخت سابق پامفیلیا در حدود 1000 سال قبل از میلاد تاسیس شد و ویرانه های باورنکردنی برای کشف وجود دارد. تئاتر خیره کننده روم برجسته ترین سفرهای بسیاری از مردم است.

  علاوه بر مجموعه عظیم ساختمان های در حال فرو ریختن ، معابد نیمه ویران شده و ستون های در حال پوسیدگی که به هر کجا که نگاه کنید وجود دارد ، پرژ همچنین یک استادیوم مسابقه ارابه شگفت انگیز برای بررسی شما دارد. قبلاً در روزهای اوج خود می توانست 15000 تماشاگر را در خود جای دهد.

  10.موزه باستان شناسی آنتالیا

  موزه باستان شناسی آنتالیا

  موزه باستان شناسی آنتالیا ، یکی از مهمترین موزه های کل ترکیه ، مجموعه عظیمی از آثار از شهر و منطقه اطراف آن است و دیدن آن را از دست ندهید.

  دوستداران تاریخ کاملاً بخشهای باستان شناسی گسترده آن را که شامل موزاییکهای فوق العاده ، جواهرات نقره ای و مجسمه های زیبا از  Byzantium است ، می پرستند. این نمایشگاه ها با بیش از پنج هزار سال تاریخ ، حاوی ویرانه ها و آثار شگفت انگیزی از دوران مفرغ تا زمان روم و بیزانس است.

  آژانس مسافرتی قوی سیاه پارسیان در خدمت شماست.

   

   

   

  .