• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • جاذبه های گردشگری ارمنستان

  آشنایی با جاذبه های گردشگری و دیدنی ارمنستان: جاذبه های گردشگری ارمنستان

  محدود کردن مکانهای دیدنی و دیدنی در ارمنستان بسیار دشوار است ، فقط به دلیل تعداد زیاد آنها. از پایتخت مرسوم ، مد روز ایروان گرفته تا مکانهای تاریخی جذاب ارمنستان در سراسر کشور ، این کشور شیفته و شیفته آن است. در ارمنستان چیزی برای همه وجود دارد که مردم دوستانه باشند ، غذاهای ارمنی بی نظیر است و مناظر آن نفس گیر است.

  • جمعیت ارمنستان حدود 3 میلیون نفر است که بیش از یک سوم آنها در پایتختی ایروان است.
  • ارمنستان اولین کشوری بود که در سال 301 م مسیحیت را پذیرفت و توسط سنت گرگوری روشنگر تبلیغ شد.
  • ارمنستان در منطقه قفقاز ، بین دریای خزر و سیاه همراه با آذربایجان ، گرجستان ، مناطقی از روسیه و مناطقی از ترکیه واقع شده است.
  • واحد پول در ارمنستان درام است. تا زمان نوشتن این مقاله حدود 476 درام به دلار آمریکا وجود دارد.

               تور لحظه آخری کیش     تور لحظه آخری ترکیه    رزرو بلیط هواپیما


  ارمنستان

  ایروان

  ایروان بزرگترین شهر ارمنستان و پایتخت آن است که ارزش بازدید دارد. حتما اینجا میدان بزرگ جمهوری را تماشا کنید ، یک بنای یادبود خیره کننده که مربوط به جنگ جهانی دوم است و برای پیروزی شوروی ساخته شده است. از جاذبه های مختلف تاریخی در ایروان مانند بنای یادبود نسل کشی ارمنستان بازدید کنید.

  ایروان

  خانقاه خور ویراپ

  صومعه خور ویراپ که در میان مناظر کاملا آرواره افتاده است ، ارزش بازدید را دارد. این صومعه که یک مکان زیارتی محبوب است ، به دلیل زمینه خیره کننده ای که کوه آرارات در ترکیه را به طرز چشمگیری از دور مشاهده می کند ، مشهور است. کلیسای نفیس آن به طرز چشمگیری در تمام سالهای 642 میلادی ساخته شده است .

  خانقاه

  جرموک

  راه خود را از طریق یک تنگه عمیق پیچ و تاب کنید و به شهر معروف آبگرم جرموک برسید ، در میان کوههای دیدنی و پوشیده از جنگل های سرسبز واقع شده است. این شهر بخاطر چشمه های آب گرم منحصر به فرد ، چشمه های آب معدنی حرارتی و آبفشان ها که بیشتر برای مصارف آشامیدنی ، شفابخشی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرند ، بسیار مورد توجه است.

  HolidayMe_Armenia_tourist-attractions-Jermuk_103743014.jpg

  ماتناداران

  ماتناداران ارمنستان که پناهگاهی برای دوستداران تاریخ و کتاب شناسان است ، یکی از غنی ترین مخازن سیاره کتاب ها و نسخه های خطی باستانی است که طیف گسترده ای از موضوعات را شامل می شود ، از جمله ادبیات ، هنر ، تاریخ ، پزشکی ، فلسفه ، علوم ، جغرافیا و موارد دیگر. ماتناداران بیش از 17000 نسخه خطی و بیش از 30000 سند را در خود جای داده است.

  HolidayMe__Armenia_tourist-attractions-Matenadaran_433117624.jpg

  آژانس مسافرتی قوی سیاه پارسیان در خدمت شما دوستان عزیز می باشد.

   

  اینستاگرام