• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • جاذبه های گردشگری اوکراین

  آشنایی با جاذبه های گردشگری و تفریحی اوکراین: جاذبه های گردشگری اوکراین

  اوکراین به عنوان بزرگترین کشور اروپا ، جاذبه های بسیاری را برای گردشگران فراهم می کند ، از جمله جشنواره هایی که فرهنگ غنی آن را جشن می گیرند و انتخاب زیبایی از معماری چند صد ساله . مردم اوکراین از حومه نورد گرفته تا خیابان های سنگ فرش شده در مراکز شهرهای قدیمی به اندازه چشم انداز آن متنوع هستند و از مهمان نوازترین افراد اروپا هستند.

  کلمه “اوکرینا” در لغت به معنای سرزمین مرزی است و این کشور از ابتدای آغازین تاکنون سرزمین اصلی حمله بوده است. در دوره های مختلف ، روسیه توسط لهستان ،اتریش ، جمهوری چک و رومانی مشترک بوده است.

  تور لحظه آخری کیش    تور لحظه آخری ترکیه   رزرو بلیط هواپیما

  اوکراین

  میر هورود

  میر هورود یکی از نقاط معروف گردشگری در اوکراین است که به دلیل چشمه های طبیعی زیرزمینی و خواص مواد معدنی

  درمانی خود بسیار مشهور است. این شهر در رودخانه خورول واقع شده است. نوشیدن آب چشمه های زیرزمینی در اینجا باعث بهبود هضم غذا می شود.

  میرهورود

  اودسا

  اودسا ، معروف به مروارید دریای سیاه ، سومین شهر بزرگ اوکراین است. شما می توانید سواحل شنی نفیس ، آبهای شگفت انگیز ، به ویژه در ساحل کشف کنید و تجربه لذت بخشی از پرستش خورشید در این مکان روشن را داشته باشید.برای بندر دریایی که در دریای سیاه وجود دارد محبوبیت بیشتری دارد.

  اودسا

  راخیف

   راخیف عالی ترین شهر اوکراین است. این شهر کوهستانی که در جنگل های سرسبز کارپات در غرب اوکراین قرار دارد ، زمین بازی مناسب برای دوستداران طبیعت و علاقه مندان به پیادهروی است.

  راخیو

  کلیسا سوفیا

  کلیسای جامع سنت سوفیا (که کلیسای جامع سنت سوفیا نیز نامیده می شود) به عنوان میراث جهانی یونسکو از دهه 1980 ، مورد علاقه بازدید کنندگان است. این کلیسای جامع با نمای بیرونی باروک و متشکل از 13 گنبد طلایی ، در میان بناهای تاریخی دیگر خودنمایی می کند.

  با آژانس مسافرتی قوی سیاه پارسیان همراه باشید.

  اینستاگرام