• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • جاذبه های گردشگری دانمارک

  آشنایی با جاذبه های گردشگری  و دیدنی در دانمارک:

  دانمارک که زمانی محل استقرار مهاجمان وایکینگ بود ، همچنان یک کشور دریایی است که با بالتیک و دریای شمال هم مرز است. هیچ مکانی در این کشور بیش از یک ساعت رانندگی از ساحل دریا فاصله ندارد ، که بیشتر این مکان را سواحل شنی زیبا فرا گرفته است. این روزها ، وایکینگ های دانمارکی کشتی های خود را در موزه پارک کرده اند و همراه با دیگر ملت های اسکاندیناوی ، جامعه مدرن را شکل داده اند. مردم برای کاوش در قلعه های کتاب داستان یا وطن نویسنده داستان های افسانه ای هانس کریستین آندرسن به اینجا می آیند.

    تور لحظه آخری کیش  تور لحظه آخری ترکیه  رزرو بلیط هواپیما

  دانمارک

  قلعه کرونبورگ

  مورخان و کارشناسان می گویند ویلیام شکسپیر با در نظر داشتن قلعه کرونبورگ هلسینگور دانمارک ، هملت را نوشته است. این قلعه یکی از معماری های معروف و باشکوه قرون وسطایی اروپا و همچنین دانمارک است. این مکان توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی اعلام شده است. برای علاقه مندان به نمایشنامه نویسی ، قلعه باید از آن دیدن کنند. 

  قلعه کرونبورگ

  سنگهای جلینگ

  صحبت از سنگ های جلینگ قدیمی ترین سایت وایکینگ ها در دانمارک است. در یلینگ ، كلیسا و بناهای تاریخی توسط پادشاه وایكینگ ها ، گورم ، و بعداً توسط پسرش هارالد به مناسبت پیروزی آنها در این كشور و تبدیل مردم دانمارك به مسیحیت برپا شد. دو سنگ وجود دارد که یکی توسط گورم به یاد همسرش و دیگری توسط پسرش به یاد پدر و مادرش نصب شده است که می توان قدمت آنها به قرن 10 تا 12 برمی گردد. این سنگها در مقدمه کلیسای ژله ای قرار دارند تا بازدید کنندگان از آن دیدن کنند. این یکی دیگر از میراث جهانی یونسکو در دانمارک است.

  سنگهای جیلینگ

  باغ تیوولی

  اگر عاشق درختان سبز ، گل رنگارنگ و باشکوه ، محیطی زیبا با آرایش های تفریحی ، ساختمان هایی با ظاهری خیره کننده ، جوی آبی کاملاً شفاف هستید ، باید از باغ تیوولی  دیدن کنید. یکی از معروف ترین جاذبه های کپنهاگ است. در قرن نوزدهم برای نخبگان جامعه تأسیس شد. اکنون بسیاری از برنامه ها و برنامه های فرهنگی نیز به طور منظم در این باغ برگزار می شود.

  باغ تیوولی

  آژانس مسافرتی قوی سیاه پارسیان در خدمت شماست.

   

  اینستاگرام