• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • جاذبه های گردشگری در مشهد

  آشنایی با مکان دیدنی و تفریحی در مشهد

  پارک ملت

  سفر به مشهد بدون بازدید از بزرگترین و قدیمی ترین پارک آن غیرممکن است. از دست دادن زمان در پارک ملت به دلیل امکانات بیشماری که دارد شامل پارک تفریحی ،  ورزشی ، کتابخانه یا استخر شنا بسیار آسان است.جاذبه های گردشگری در مشهد

  این شهر بازی بزرگترین چرخ و فلک را در خاور میانه و هجدهمین بزرگترین چرخ جهان را در خود جای داده است. در قسمت شرقی پارک می توانید یک دریاچه بزرگ ، و در قسمت غربی یک استخر شنا ، یک زمین والیبال و فوتبال ، زمین تنیس ، و یک زمین اسکیت پیدا کنید .

  تور لحظه آخری کیش   تور لحظه آخری ترکیه    رزرو بلیط هواپیما

  پارک ملت مشهد

  پارک وکیل آباد

  دومین در لیست مکان های بازدید در مشهد ، پارک وکیل آباد است. دلایل متعددی برای بازدید از این پارک قدیمی وجود دارد. وکیل آباد تنها باغ وحش مشهد است که در آن می توانید انواع پرندگان ، خزندگان ، ماهی ها و پستانداران را پیدا کنید.

  در بعضی از زمان های سال ، مانند بهار و تابستان ، جوی بسیار مطبوعی از پارک عبور می کند.

  پارک وکیل آباد

  طرقبه

  اگر در 18 کیلومتری جنوب غربی مشهد سوار شوید ، با طرقبه روبرو می شوید ، شهری زیبا با هوای زیبا یایلاکی. رودخانه های طولانی ، درختان بلند و باغ های میوه ای بزرگ ، همگی طرقبه را به یک گریز کامل از زندگی شلوغ شهر تبدیل کرده است.

  طرقبه

  طرقبه یکی از بهترین مکانها برای بازدید در مشهد برای تابستان و بهار است که هوا گرم است. اما در فصول سرد طرقبه به یکی از سردترین مناطق خراسان تبدیل می شود ، بنابراین مراقب باشید.

  آرامگاه فردوسی

  فردوسی از مشهورترین شاعران ایرانی و نویسنده شاهنامه معروف است . مقبره وی در یک باغ زیبا در 20 کیلومتری شمال مشهد در شهر باستانی توس قرار دارد. معماری مقبره از زمان هخامنشی الهام گرفته شده است. یک موزه و یک کتابخانه در نزدیکی آرامگاه وجود دارد که برای آموزش بازدیدکنندگان در مورد فردوسی و آثار او ساخته شده است. آرامگاه این شاعر بزرگ به عنوان یکی از محبوب ترین مکانها برای بازدید در مشهد ، سالانه بیش از یک میلیون بازدید کننده را به خود جلب می کند.

  آرامگاه فردوسی

  آژانس مسافرتی قوی سیاه پارسیان