• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • جاذبه های گردشگری عمان

  آشنایی با جاهای دیدنی و تفریحی کشور عمان:

  عمان کشوری پادشاهی در شیه جزیره عربستان است. گردشگران اغلب این سرزمین زیبا نادیده و بی اهمیت فرض می کند ، کشور عمان مقاصد گردشگری شگفت انگیز و کم نظیری می باشد که شهر های جذاب و جاذبه های بی شماری را در خود جای داده است. این کشور از شمال به دریای عمان، و از شرق به دریای عرب می رسد. علاوه بر این ، عمان از شمال در همسایگی عربستان صعودی و امارات متحده عربی و از سمت جنوب با یمن همسایه است.

  عمان از کشور های خاور میانه محسوب می شود که دارای مرز دریایی با ایران است. پیشینه تاریخی این کشور به 100هزار سال پیش بر می گردد. به همین دلیل آثار تاریخی بسیار زیادی در عمان وجود دارند .در کشور عمان با کوهستان ، سواحل زیبا، دره ها ، غارها روبه رو خواهید شد. عمان را به نام یاقوت پنهان خاورمیانه می شناسد. یکی از دلایل این نام گذاری به خاطر این است که عمان امن ترین کشور در منطقه است و طولانی ترین سابقه حکومت مستقل در میان کشور های عربی را دارد.

  تور لحظه آخری کیش    تور لحظه آخری ترکیه   رزرو بلیط هواپیما

  عمان

  جزیره مصیره

  این جزیره در جنوب شرقی عمان و در کنار سواحل عمان قرار دارد. گردشگرانی که به دنبال مقصد توریستی بی نظیری از آفتاب ، سواحل، حیات وحش در کنار تاریخ غنی می باشند. جزیره مصیره مقر پایگاه هوایی کشور عمان است.

  جزیره مصیره

  فلات مسندم

  شبه جزیره مسندم شمالی ترین بخش عمان است و تقریبا از سایر بخش های کشور جدا افتاده است. بخش هایی از این منطقه خیلی خلوت و بی سکونت هستند و مدت ها است که مردم آن روستا های موجود در کوه و یا بخشی هم در سواحل زندگی میکنند.

   

  فلات مسندم

  شهر زیبای بهلا

  یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری عمان ، شهر بلا می باشد که قدمت بسیار زیادی دارد، این شهر کهن یک آبادی در میان بیابان بوده است.

  بهلا

  شهر صالالاه

  شهر زیبای صالالاه در قسمت جنوبی عمان قرار دارد و امروزه یکی از شهر های مهم عمان به شمار می رود، یکی  از دلایل شهرت و زیبایی این شهر وجود خانه سلطان قابوس در آن است وی بیش از 30 سال است پادشاه عمان است.

  صالالاه

  شهر نیزوا

  شهر نیزوا در گذشته های دور پایتخت عمان بوده است و در حال حاضر یکی از جاذبه های گردشگری عمان است و شهرت اصلی آن به دلیل وجود قلعه سلطان بن سیف ال یعربی است که متعلق به قرن هفدهم می باشد.

  شهر نیزوا

  آژانس هواپیمایی قوی سیاه پارسیان

  اینستاگرام