• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • جاذبه های گردشگری فرانسه

  آشنایی با جاذبه های گردشگری و دیدنی فرانسه

  از بلوارهای پاریس گرفته تا استراحتگاه های شیک ساحلی ساحل آزور ، فرانسه یکی از زیباترین مناظر دنیا را ارائه می دهد. قلعه های افسانه ای ، کلیساهای جامع باشکوه و دهکده های کاملاً عالی ، رمانتیک ها را به وجد می آورند. در همان زمان ، بناهای تاریخی معاصر کشور و حمل و نقل سریع قطار بازدید کنندگان را از محیط کتاب داستان به فضای قرن 21 می لرزاند. جاذبه های گردشگری فرانسه

  1. برج ایفل

  نماد پاریس ، برج ایفل همانقدر که یک برجسته مشهور است ، یک شاهکار ابتکاری است. این سازه از 8000 قطعه فلزی توسط گوستاو ایفل به عنوان نمایشگاه موقت نمایشگاه جهانی 1889 طراحی شده است. این برج که در ابتدا از نظر منتقدان متنفر بود ، اکنون یک برج 320 متری است که یک مکان محبوب و بی بدیل از خط افق پاریس است.

  تور لحظه آخری کیش  تور لحظه آخری ترکیه  رزرو بلیط هواپیما

  شماره 1 جاذبه های گردشگری در فرانسه

  2. موزه لوور

  در کاخی با شکوه که زمانی محل اقامت سلطنتی بود ، لوور در میان برترین مجموعه های هنرهای زیبا در اروپا قرار دارد. بسیاری از مشهورترین آثار تمدن غربی در اینجا یافت می شود ، از جمله مونالیزا توسط لئوناردو داوینچی ، جشن عروسی در کانا توسط ورونزی ، و مجسمه Venus de Milo در قرن 1 قبل از میلاد .

  این مجموعه ثروت خود را مدیون کمک های پادشاهان مختلفی است که در لوور زندگی می کردند. قطعات دیگر در نتیجه معاهدات فرانسه با واتیکان و جمهوری ونیز و از غنائم ناپلئون اول اضافه شد.

  موزه لوور دارای یک مجموعه حیرت انگیز از 35000 اثر هنری است ، از جمله شاهکارهای بی شماری. دیدن همه اینها در یک روز یا حتی در یک هفته غیرممکن است.

  3. کاخ ورسای

  کاخ ورسای اغلب با ماری آنتوانت ، ملکه فرانسوی که در طول انقلاب فرانسه گردن زده شد ، در ارتباط است. کاخ سلطنتی در سال 1624 کار خود را به عنوان یک خانه شکار آغاز کرد و با گذشت سالها از زیبایی بیشتری برخوردار شد. ورسای در خارج از پاریس واقع شده است ، به دلیل تالار آینه ها و باغ های زیبا شهرت دارد.

  کاخ ورسای

  برای گشتن در اروپا انیجا کلیک کنید

  4.مونت سن میشل

  مونت سن میشل یک جزیره جزر و مدی کوچک است که درست در ساحل نرماندی واقع شده است. یک کلیسای دیدنی و کاملاً حفاظت شده از نورمن بندیکتین از کلیسای میشل در قله جزیره صخره ای احاطه شده است که توسط خیابان های پیچ در پیچ و معماری پیچیده شهر قرون وسطایی احاطه شده است. شاهراهی سرزمین اصلی را به جزیره متصل می کند.

  مونت سن میشل

  5. کاخ پاپس

  جاذبه ستاره ای آوینیون ، کاخ پاپس یکی از بزرگترین و مهمترین بناهای گوتیک قرون وسطایی در اروپا است. این کاخی است که پاپ های آوینیون در آن دوره حکومت می کردند ، در دوره ای که پاپی تقسیم شد ، با یک پاپ در روم و دیگری در آوینیون. دیوارهای برجسته ، برج های دیده بان و برج های دیده بانی به ضخامت 3 متر (10 فوت) بر شکل ظاهری قلعه مانند کاخ تأکید دارند.

  کاخ پاپس

   

  آژانس هواپیمایی قوی سیاه پارسیان