• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • جاذبه های گردشگری هلند

  آشنایی با جاذبه های گردشگری و دیدنی در هلند:

  هلند کشوری با جمعیت زیاد است که تا حدودی نیمی از زمین های آن بالاتر از سطح دریا و حدود نیم دیگر آن پایین تر از سطح دریا قرار دارد. هلند بهترین جا برای گشتن در مراکز تاریخی شهر و آسیاب های بادی کلاسیک و دیگر مکان های توریستی می باشد. معماری خاص هلند و موزه های بی شمار آن ، هنر اصیل و هنرمندان مشهور آن و قلعه ها گردشگران به سمت خود می کشد.

  تور لحظه آخری کیش   تور لحظه آخری ترکیه   رزرو بلیط هواپیما

  پارک هوگ ولوو

  1. کانال های آمستردام

  آمستردام پایتخت کشور هلند می باشد و دارای کانال های آبی و برای تردد باید از آنها استفاده کنند. شهر روی آب آمستردام لذتی وصف نشدنی برای زندگی ایجاد می کتد. آمستردام دارای 4 کانال آبی است که از قرن 17 به جای مانده است. سیستم این کانال ها در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است .

  آمستردام

  2.موزه ریجکس هلند

  موزه ریجکس در آمستردام بزرگترین و معتبر ترین موزه هنر و تاریخ هلند است. موزه ریجکس دارای مجموعه بزرگی از نقاشی های دوران طلایی هلند می باشد که شامل آثاری از ورمیر و رمبرانت است. در سال 2013 موزه ریجکس به طور کامل باز سازی شده ولی شاهکار های اصلی ومهم در موزه وجود دارد.

  موزه ریجکس

  3.کوکنهوف

  کوکنهوف به عنوان باغ اروپا شناخته شده است، بزرگترین باغ عمومی در جهان است و شامل بیش از 70 هکتار زمین است و کوکنهوف بیش از 700 نوع لاله زار به نمایش گذاشته و در آن جا هزارای گل نرگس زرد و سنبل وجود دارد.

  کوکنهوف

  4. لایدن 

  لایدن در حدود 25 مایلی آمستردام قرار دارد. این شهر کوچک و زیبا بخاطر قدیمی ترین دانشگاه کشور معروف است و زادگاه رامبراند نیز هست. در این شهر شاهد آبراه ها و کانال های آبی آرام، موزه های مهم و شهر قدیمی زیبایی با معماری چند قرن پیش است.

  لایدن

  5. ایسومیر

  این دریاچه کم عمق و وسیع که در نتیجه ساخت سدی تشکیل شده است، بزرگترین دریاچه کشور است.

  زیبایی آن شگف انگیز است که در روز های سرد و مه آلود زیبایی اش بیشتر می شود.

  ایسومیر

  آژانس مسافرتی قوی سیاه پارسیان

   

  اینستاگرام