• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • جزیره روگن

  آشنایی با جزیره روگن در کشور آلمان :

  روگن از بزرگترین و زیبا ترین جزایر آلمانی در دریای بالتیک در شمال شرقی آلمان است. روگن دارای حداکثر طول 51.4 کیلومتر،حداکثر عرض 42.8 کیلومتر در جنوب و مساحت 962 کیلومتر مریع است. جزیره روگن بخشی ار منطقه وورپومرن است که صندلی آن در استرالسوند قرار دارد. شهرهای روگن عبارت اند از : برگن، پوتبوس، گارز و استراحتگاه ساحلی شامل : بابه، گورن، سلین، تیسو وجود دارد. جزیره روگن به دلیل داشتن معماری تفریحی، چشم انداز متنوع و ساحل طولانی و شنی آن به عنوان یک مکان توریستی بسیار محبوب است.

  تور لحظه آخری کیش    تور لحظه آخری ترکیه   رزرو بلیط هواپیما

  جزیره روگن

  روگن بیش از 100 سال قدمت دارد، در بالای سواحل شنی که در 60 کیلومتری امتداد دارند و روگن همچنین دارای پارک های ملی بزرگ ، صخره های گچی معروف درجهان ، روستاهای روگن، ماهیگیری می باشد.

  مکان های دیدنی جزیره روگن:

  گرانیتس

  گرانیتس یک خانه شکارچی تاریخی است، که در سال 1723 قبل از بازسازی و تعمیرات اساسی در سال 1837 به صورت سبک خاصی ساخته شد. این قصر در بالای تمپلبرگ با ارتفاع 107 متر ، در نزدیکی استراحتگاه قرار دارد.

  گرانیتس
  کیپ آرکونا

  کیپ ارکونا دارای صخره هایی با ارتفاع 45 متر است، و به عنوان یکی از شمالی ترین نقاط روگن در بالتیک قرار دارد.

  آرکونا
  پارک ملی جاسموند

  پارک جاسموند کوچکترین پارک ملی در آلمان است، فقط 30 کیلومتر مربع مساحت دارد. و دارای بسیاری از گونه های نادر گیاهان و جانوران و پرندگان است.

  پارک ملی جاسموند

  غذاهای معروف و خوشمزه جزیره

  ماهی و سایر غداهای دریایی سهم زیادی در غذاهای محلی دارند. یکی از خاص ترین غذاهای جزیره ماهی دودی پامرانسی است که ازمار ماهی یا شاه ماهی درست می شود.

  غذاهای جزیزه

  آژانس مسافرتی قوی سیاه پارسیان

   

  اینستاگرام