• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیمای داخلی

  شما با مطالعه این راهنما به راحتی میتوانید بلیط هواپیمای داخلی خود را به صورت اینترنتی خریداری نمایید . و در این شرایط شیوع بیماری و نبود پارکینگ و شلوغی و ترافیک زمان بر از مراجعه حضوری به دفاتر خدمات گردشگری جلوگیری نمایید . حتما در نظر داشته باشید برای پرداخت به رمز دوم کارت بانکی خود نیاز دارید . لازم به ذکر است امنیت این سایت با دریافت گواهی های لازم از مراجع ذیصلاح تضمین شده است .

  راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما

  شما با مطالعه این راهنما به راحتی میتوانید خرید خود را با سلیقه و انتخاب خود انجام دهید .

  ورود سایت

  ثبت نام

  بعد از ورود به آدرس سایت قوی سیاه پارسیان شما میتوانید از گزینه (سمت راست بالا ) قسمت ثبت نام را انتخاب کرده و بعد از وارد نمودن شماره موبایل خود رمز دریافتی را وارد نموده و به عنوان کاربر وارد سیستم شوید .

   

  ورود سایت

   

  بعد از ورود به سایت از منوهای وسط، منو پرواز داخلی را انتخاب کرده و مشخص نمایید که بلیط یکطرفه و یا دوطرفه نیاز دارید و سپس اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایید . مثل شهر مبدا ( مثلا تهران ) شهر مقصد ( مثلا مشهد ) تاریخ حرکت و تعداد مسافر لطفا مسافر کودک و یا بزرگسال رو مشخص نمایید و دکمه جستجو را بزنید .

   

  پروازهای قابل رزرو با شرایط شما نمایش داده میشود و با اسکرول کردن و یا جابجایی نوار کشویی میتونین تمام اونها رو برسی کنید و یا با کلید فیلترها که بالای صفحه و سمت راست وجود داره بر اساس قیمت ، ساعت پرواز و ایرلاین مورد نظر مرتب نمایید .

   

  در این مرحله در صورتی که وارد سیستم نشده باشید با دادن شماره موبایل و دریافت کد تایید وارد سیستم خواهید شد و میتوانید به مرحله بعد وارد شوید و اطلاعات مسافر یا مسافرین را وارد نمایید .

  بعد از وارد کردن اطلاعات مسافر یا مسافرین و تایید اطلاعات به مرحله پرداخت وارد میشوید . نکته مهم که حتما اطلاعات مسافرین را چند بار بررسی نمایید تا دچار مشکل نشوید .

  بعد از مرحله پرداخت بلیط شما به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد .

  چاپ بلیط الزامی ندارد و به همراه داشتن pdf و یا لینک ارسالی به گوشی شما کافیست .

  راهنمای خرید بلیط هواپیما

  حالا وقت آن رسیده از سفر و خرید آنلاین خود لذت ببرید .