• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • ساحل اولودنیز

  آشنایی با ساحل مدیترانه ای اولودنیز در ترکیه:

  اولودنیز، یکی از زیباترین سواحل ترکیه ، در همسایگی مدیترانه قرار دارد. آب و هوا دهکده اولودنیز معتدل و مناظرش فوق العاده است. طبیعت این منطقه را جنگل و آب های فیروزه ای تشکیل می دهد.دهکده ی طبیعی آبی اولودنیز یکی از زیباترین سواحل بسیار پرطرفدار و البته زیبای باقی مانده سواحل دریایی مدیترانه ای است. این ساحل کاملا ساکت و خلوت دارد که در کوهی به همین نام اولودنیز و بر روی مرداب آبی قرار گرفته است.

  تور های لحظه آخری کیش  تور لحظه آخری ترکیه   رزرو بلیط هواپیما

  اولودنیز

  ساحل اولودنیز جزو معدود سواحل ترکیه است که بکر باقی مانده و جمعیت زیادی به آن هجوم نبرده اند. وجود دره پروانه، دهکده توریستی اولودنیز امکان ورزش هایی مثل غواصی وپاراگلایدینگ در ساحل اولودنیز آن را میان سواحل ترکیه شاخص کرده است.  اولودنیز

  اولودنیز یک دهکده کوچک تفریحی در منطقه فتحیه استان موغله ُ واقع در جنوب غربی کشور ترکیه است. این منطقه در قسمت شمالی به کوه و در قسمت جنوبی به سواحل دریای اژه محدود می شود. سواحل این دهکده به شکل شنی است و واژه اولودنیز به معنای دریای مرده است.

  ماه های جولای ، آگوست و سپتامبر گرم ترین ماه های سال در این منطقه هستند. و ماه های ژانویه، فوریه، مارچ، دسامبر ماه های هوای معتدل است.

   

  آژانس هواپیمایی قوی سیاه پارسیان

   

  اینستاگرام