• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • سفر با هواپیما در زمان کرونا چگونه است؟

  این یک سوال همیشگی برای کسانی بوده که با هواپیما به سفر میروند که سفر با هواپیما در زمان کرونا چگونه است؟

  شرکت های هواپمایی

  این شرکت های هواپیمایی بعد از چالش های تعطیلی و دیگر محدودیت ها در شهریور ماه سال 99 شروع به فعالیت کرده اند اما با شدید ترین اعمال های کرونایی طبق درستورالعمل های سازمان بهداشت .

  در فرودگاه ها

  در فرودگاه ها پروتکل های بهداشتی با شدید ترین نظارت ها انجام میشود ، صندلی هایی که یکی در میان علامت گذاری شده اند و درصورت رعایت نکردن مسافرین پرسنل فرودگاه تذکر میدهند و چندین ماده ضد عفنی دست که مسافرین میتوانند در سرتا سر فرودگاه از آنها بهرمند میگردند.

  همچنین کارکنان نیز قبل از مستقر شدن دز محل خود مورد برسی قرار میگیرند با طب سنج های دیجیتالی و در صورت نورمال بودن تب آنها به محل کار خود میروند .

  نکات ضروری در فرودگاه

  قوی سیاه پارسیان از مسافرین خود تقاضا مند است تا با رعایت نکات بسیار مهم و رعایت نکات بهداشتی جهت حفظ سلامتی خود حتما کوشا باشند.

  • فاصله اجتماعی را رعایت کنند
  • حتما از ماسک استفاده کنند
  • ضدعفونی کردن دستان و یا شستوشوی مکرر

  در ترانسفرها

  وسایل حمل و نقل عمومی در فرودگاه ها وجود دارند که برای انتقال مسافروان به پای هواپیما استفاده می شوند که توسعه می شود که قبل از استفاده از این وسیله و بعد از استفاده از ضدعفونی کننده استفاده کنید.

  هواپیما و کرونا

  شما وقتی وارد هواپیما میشوید مهماندارانی را خواهید دید که همگی با ماسک از شما استقبال میکنند و شما را راهنمایی میکنند تا به روی صندلی  مشخص شده از قبل بر روی بلیط راهنمایی میکنند.

  از این تعجب نکنید که کنار هم نمی نشینید ، خوب این هم یکی از دستور های دیگر است که باید شما با همکاری به مهمانداران به سلامتی خودتان کمک کنید ، پس ما برای شما بهترین سفر ها را آرزو میکنیم

  قبل از همچی

  مهم ترین چیز برای  سفر با هواپیما داشتن جواب تست کرونا می باشد زیرا در صورت نداشتن جواب این تست شما نمیتوانید به سفر خود روید ( در باره آژمایشگاه های تست کرونا بخوانید )