• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • سفر به گرانادا

  گرانادا در اسپانیا

  گرانادا شهرستانی است واقع در دامنه ی کوه نوادا و 237929  نفرجمعیت دارد .بیشتر این شهرستان را دانشجویان و مهاجرین تشکیل داده اند. فرودگاه این شهر بسیار کوچک است و تاریخی بسیار غنی دارد. گرانادا یکی از مهمترین شهر های اسپانیا محسوب میشود. گرانادا مدت زمان بسیاری را در سلطه ی رومانیان بوده و سپس توسط اعراب مسلمان تصرف شده است.

  تور اسپانیا            رزرو هتل اسپانیا               پرواز تهران مادرید تهران 

  گرانادا قوی سیاه پارسیان

  مردمان گرانادا

  به دلیل به تصرف در آمدن گرانادا توسط اعراب مسلمان در گذشته مردمان گرانادا تحت تاثیر فرهنگ عربی و سنت هایشان قرار گرفته اند. 95 درصد از مردم گرانادا دارای پوستی سفید هستند. دین مردمان این شهر کاتولیک است.

  آب و هوای گرانادا

  گرانادا درای آب و هوایی گرم و آفتابی در روز و هوایی سرد در شب است. بهترین زمان برای سفر به گرانادا در فصل بهار و پاییز است. در موقع تابستان هوای گرانادا بسیار گرم و به میانگین بالای 40 درجه میرسد. سفر به این شهر در تابستان توصیه نمیشود.در اسپانیا و مخصوصا گرانادا مردم رقص فلامینگو انجام میدهند و شاد هستند. چیپسی ها یا همون کولی ها در گرانادا هستند.

  granada blackswan

  جاذبه های گردشگری گرانادا

  کاخ الحمرا

  اطلاعات این کاخ را در مطلب اختصاصی کاخ الحمرا ما میتوانید مشاهده فرمایید

  رشته کوه سیرا نوادا

  این رشته کوه مرتفع ترین رشته کوه اروپاست و در استان گرانادا و بخشی از استان های مالاگا و آلمریای اسپانیا قرار دارد، شهر گرانادا در کوهپایه ی آن واقع شده. سیرا نوادا در زبان اسپانیایی به معنای کوه پوشیده از برف است به همین علت این رشته کوه مناسب ورزش های زمستانی مثل اسکی است.

  گرانادا اسپانیا قوی سیاه پارسیان

  میدان نووا

  این میدان  بیش از 500 سال قدمت دارد و در مرکز شهر گرانادا واقع شده است. نووا محل تلاقی سنت و مدرنیته است.شما می توانید هرچیزی را در اطراف این میدان پیدا کنید، از کافه ها و رستوران ها و مراکز خرید مدرن تا بازار های محلی و بناهای تاریخی.

  granada blackswan365

  کلیسای جامع گرانادا

  دومین کلیسای بزرگ اسپانیا به علت معماری منحصر به فرد رنسانس، هرساله مورد توجه گردشگران بسیاری از سرتاسر دنیا قرار می گیرد.این کلیسا از مشهورترین کلیساهای کاتولیک است و سال ها قبل از میلاد مسیح به منظور آموزش های دینی در گرانادا بنا نهاده شد. ترمیم و مرمت این بنای باشکوه، هر ساله دولت را محتمل هزینه های بسیاری می کند.

  غذاها و رستوران ها

  غذاهای گرانادا بسیار تحت تأثیر اعراب بود ، بنابراین تعداد کمی از موسسات در شهر وجود دارند که غذاهای شرقی تهیه می کنند. در محله مراکش می توانید رستوران ها و غذاخوری های غذاهای سوریه ، پاکستان و مراکش را پیدا کنید. قلیان و چایخانه هایی وجود دارد که می توانید شیرینی های شرقی ، و همچنین گوشت و ماهی را طبق دستورالعمل های خاص مراکشی – در یک گلدان با بسیاری از ادویه ها طبخ کنید. قیمت در کافه ها معمولاً کم است ، شما می توانید در اینجا با 10 یورو برای هر نفر غذا بخورید ، اما به خاطر داشته باشید که بیشتر موسسات عرب الکل مصرف نمی کنند.

  تور اسپانیا            رزرو هتل اسپانیا               پرواز تهران مادرید تهران