• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • سواحل ترکیه

  ریورای فیروزه ای
  شن های طلایی تا جایی که چشم می تواند ببیند

  یک چشم انداز فوق العاده  از سواحل ترکیه

  Riviera Turquoise Riviera (همچنین به نام Riviera ترکی یا ساحل فیروزه معروف است) نامی است که به طور کلی به آبهای زیبا شامل استانهای آنتالیا ، موغلا و جنوب دریای ازمیر ازمیر گفته می شود.

  به طور خلاصه ، این منطقه از زیبایی طبیعی خیره کننده ای برخوردار است ، دارای آب و هوای گرم ، دریا گرم ، مناظر کوهستانی ، سواحل زیبا ، هزاران کیلومتر غواصی و سواحل برای کشف ، و موارد دیگر – حتی نیازی به آبشارهای داخلی و جنگل ها و مسیرهای پیاده روی نیست.

  با قوی سیاه همراه شوید

  اولودنیز

  oludeniz-cover

  سواحل ماسه سفید و آبهای فیروزه ای الودنیز یکی از خیره کننده ترین را ایجاد می کند
  نقاط طبیعی برای دیدن – یا شنا کردن! – برای شما که به ترکیه سفر میکنید

  دره پروانه

  دره پروانه

  صدها گونه از پروانه ها این یارو را خانه خود می کنند. فقط با قایق قابل دسترسی است و ساحل و صخره های شیب دار مشرف به آن بسیار باورنکردنی هستند.سواحل ترکیه

  بزکادا و گوکچادا

  بزکادا و گوکچادا

  این دو جزیره در آن سوی آب Çanakkale زیبا هستند و غذاهای محلی و فضای جزیره ای دارند که به شما اجازه می دهد از زندگی عجیب شهرهای بزرگ دور شوید!

  ساحل tztuzu

  ساحل tztuzu

  İztuzu یک ساحل بسیار طولانی است ، به طول 4.5 کیلومتر ، در نزدیکی دالیان ، که یک مانع طبیعی بین دلتای رودخانه دالیان تشکیل می دهد ، و یک قایق سواری خیره کننده را ایجاد می کند که از سواحل بکر مدیترانه بازدید می کند.

  ساحل پاتارا

  ساحل پاتارا

  پاتارا یک ساحل کاملاً طولانی است که در امتداد ریویرای زیبای ترکیه به شهر باستانی پاتارا (خود یک شهر عظیم باستانی لیکیایی!) منتهی می شود.ترکیه

  ساحل کاپوتاش

  ساحل کاپوتاش

  Kaputaş کمی لبه بهشت درست در امتداد مدیترانه است ، در حالی که صخره های غول پیکر از کنار آن می گذرند ، یک آب خیره کننده فیروزه ای و شن های طلایی است.

  اولیمپوس

  این  بسیار کوچک درست در امتداد یک دره رودخانه واقع شده است و همانطور که از نامش پیداست محل زندگی یک شهر باستانی لیکیایی است.