• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • فتحیه

  آبهای آبی و مقبره های سنگی

  مقبره آمینتاس از قرن 4 قبل از میلاد ، که در صخره ای مشرف به شهر حک شده است ، نمایشگاهی چشمگیر است که شما را به یاد موجودات فروتن خود می اندازد.

  فتحیه بر فراز ویرانه های شهر قدیم تلمسوس ساخته شده است که تئاتر باستانی آن هنوز در مرکز شهر واقع شده است. امروزه ، این شهر توسط خیره کننده ترین سواحل جهان احاطه شده است ، دارای یک بندر با قایق های بسیار ، زندگی پر جنب و جوش در شهر و غذاهای خوشمزه است.

   

  فتحیه

  تور لحظه آخری ترکیه                تور لحظه آخری کیش          رزرو بلیط و هواپیما

   

  بازار ماهی درست در وسط شهر یکی از محبوب ترین مکان ها برای یک وعده عصرانه است ، جایی که شما می توانید ماهی هایی را که می خواهید بخورید را ببینید و درست در مقابل شما در هر تعداد از مراکز مختلف کبابی شود. . اما این شهر غذاهای متناسب با هر سلیقه ای را ارائه می دهد و مارینا آن برای گردش شب مناسب است.

  موزه فتحیه

  موزه فتحیه

  از آنجا که فتحیه نقطه آغازین راه لایکیان و نقطه مرکزی بسیاری از شهرهای باستان است ، جای تعجب نیست که موزه آن دارای آثار باورنکردنی فراوانی از ایرانیان ، یونانی ها و رومی ها باشد.

  دره پروانه

  دره پروانه فتحیه

  صدها گونه از پروانه ها این یارو را خانه خود می کنند. فقط با قایق قابل دسترسی است و ساحل و صخره های شیب دار مشرف به آن بسیار باورنکردنی هستند.

  تور لحظه آخری ترکیه                تور لحظه آخری کیش          رزرو بلیط و هواپیما

  کشور شما

  فتحیه اولودنیز

  سواحل ماسه سفید و آبهای فیروزه ای ایلودنیز یکی از خیره کننده ترین نقاط طبیعی را برای دیدن – یا شنا در آن ایجاد می کند! – در هر کجای دنیا پرواز با پاراگلایدر بر فراز این منظره خیره کننده به شما امکان دیدن آن را با شکوه تمام می دهد. هر اینچ از تالاب معروف آبی را خواهید دید و با توجه به اینکه ابرها به ندرت در آسمان وجود دارد ، تقریباً کیلومترها از دریای مدیترانه مناظر خیره کننده هستند.

   

  آژانس مسافرتی قوی سیاه در خدمت شماست.