• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • قطارهای پنج ستاره فدک

  معرفی قطارهای پنج ستاره فدک 

  مهمانداران

  میزبانی در فدک یک اصل سازمانی محسوب می‌شود. فدک سنت مهمان نوازی ایرانی را به خوبی اجرا می‌کند تا مهمانان فدک، سفری خوش را تجربه کنند. در طول سفر، خدماتی شایسته با سطح کیفی خطوط هواپیمایی روز دنیا به مهمانان قطارهای پنج ستاره فدک ارائه می‌شود. در ابتدای سفر، مهمانداران جهت خوشامدگویی و راهنمایی شما عزیزان در کنار درب ورودی منتظر هستند تا ضمن خوشامدگویی، با احترام و تواضع مهمانان را راهنمایی نمایند. در طول سفر نیز در دفعات گوناگون جهت پذیرایی مهمانان با نوشیدنی خوشامدگویی، چای یا نسکافه، پیش غذا، غذای اصلی و دسر، مهمانداران با شما همراه خواهند بود. همچنین در هر کوپه دکمه‌ای جهت احضار مهماندار تعبیه شده است که در صورت خواست مهمانان، مهمانداران در اسرع وقت در کوپه ی شما حاضر شده، با متانت درخواست‌های شما را می‌شنوند، راهنمایی می‌کنند و سرویس درخواستی را بدون کم و کاست انجام خواهند داد.

  کلاس‌ها

  • ویژه

   خدمات این کلاس در سطح امکانات بهترین خطوط هواپیمایی روز دنیا ارائه می‌شود. این کلاس شامل ترانسفر رایگان به ایستگاه راه آهن است. با ورود به سکو خدمات تشریفات و استقبال از مهمانان با فرش قرمز ارائه می‌گردد. با امکان انتخاب نوع پذیرایی از سمت مهمان و پس از سرو نوشیدنی خوشامدگویی، پیش غذا، غذا و دسر در ظروف پذیرایی چینی ارائه می‌گردد.

  • بیزینس

   این کلاس جهت پاسخگویی به نیازهای مشتریانی است که تقاضای خدمات متمایز دارند. این کلاس شامل 50 درصد تخفیف ترانسفر به ایستگاه راه آهن می‌باشد و مهمان با انتخاب نوع پذیرایی، دسر و شام خود را در ظروف ABS و کاتلری و نپکین در کوپه خود دریافت می‌کند.

  • اکونومی

   در این کلاس مهمانان در حالی که از کوپه‌های لوکس بهره مند خواهند بود، هزینه ی کمتری نیز می‌پردازند. نوشیدنی خوشامدگویی در بدو ورود سرو می‌گردد .پس از آن پذیرایی شام به همراه نوشیدنی در کوپه به مهمان ارائه می‌گردد.

  • عصرانه

   در این کلاس به جای سرو شام، پیش غذا و دسر، برای مهمانان میان وعده سبک تری سرو خواهد شد. اما همچنان سرو نوشیدنی گرم به درخواست مهمان به صورت نامحدود صورت خواهد پذیرفت.

    

   بلیط قطار                          بلیط قطارهای فدک                         بلیط قطار تهران مشهد