• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • موزه های معروف اتریش

  آشنایی با6موزه معروف در اتریش:

  موزه های اتریش بیشتر به موزه های وین معروف هستند. ارزش هنر و تاریخ نزد مردم کشور

  اتریش بسیار بالا است. آنها از هر امکانی برای حفظ  آثار و ارزش ملی و هنری خود استفاده می کند.

  تور لحظه آخری کیش   تور لحظه آخری ترکیه   رزرو بلیط هواپیما

  اتریش

  گالری اتریشی بلودر

  این گالری در کاخ بلودر مهم ترین مجموعه هنری کل اتریش را نگهداری می کند.بزرگترین مجموعه جهان از کارهای نقاش نمادگرای اتریشی ( گوستا و کلیمت )است که به خاطر شاهکار دکوراتیو خود یعنی تابلوی ( بوسه ) شهرت داشتهو تمام جهان آن را می شناسند.

  موزه هنر های زیبا وین

  این موزه به عنوان موزه های هنری زیبا شناخته می شود و برای نشان دادن ،کار های هنری هابسبورگ ساخته شده بود ، در سال 1891 این موزه توسط امپراطور فراتنس جوزف ساخته شد،و در آن مجموعه وسیعی از نقاشی های آنژ، روبنس، رامبراند، دورر و رافائل قرار دارد.

  خانه موتزارت در سالزبورگ

  خانه موتزارت در خیابانی در سالزبورگ در حال حاضر یکی از محبوب ترین موزه های جهان است. این خانه درسالزبورگ مربوط به قرن 18 می باشد. سالزبورگ یکی ازجذاب ترین شهر های اروپا است، که مملو از جاذبه های فرهنگی، هنری ، معماریمتعلق به قرن 14و15 میلادی می باشد.

  موزه کواتییر

  میوزییمز کوارتییر، ترکیبی از ساختمان هایی با سبک معماری باروک، و معماری معاصر دارا است. این مجتمع میزبان چند موزه ، مانند موزه لئوپولد است که دارای بزرگترین کلکسیون جهانی آثار اگون شییل و اساتید اتریشی دیگر مانند: گوستاف کلیمت می باشد. یکی از معروف ترین دارایی های موزه کواتییر ، نقاشی ( مرگ و زندگی ) کلیمت است.

  محل تولد موزارت

  محل تولد موزارت که در انتهای یک خیابان در سالز بورگ قرار دارد، امروزه به یکی ازمعروف ترین موزه های جهان تبدیل شده است، این موزه دارای نعداد زیادی بالکن به جا مانده از دوران جوانی آهنگساز که در مکانی خلوت برای ساخت آهنگ و نیزآلات موسیقی اش از ویولن زمان کودکی تا مصنوعات مربوط به اپرای او میباشد.

  موزه ارتش

  این موزه به عنوان موزه نظامی ارتش معروف است و به عنوان یکی از مهم ترین موزه های تاریخ در جهان شناخته شده و توانسته است این شهرت را با مجموعه ای از مهم ترین آثار مهم نظامی حفظ کند. این موزه از اواخر قرن 16 تا سال 1981

  سرنوشت اتریش پس از نابودی تا سال 1945 برایمان بازگو می کند. در حیاط موزه تعدادی از تانک های شوروی قرار دارد.

  موزه نظامی مجموعه ای چشمگیر از سلاح ها، مدال و مدال افتخار، کلاه های نبرد قرار دارد.

  آژانس مسافرتی قوی سیاه پارسیان

  اینستاگرام