• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • موزه هنرهای مدرن استانبول

  موزه هنرهای مدرن

  در دهه های گذشته ،استانبول یکی از مراکز جهانی هنرهای معاصر ومدرن در دنیا به شهرت خاصی رسیده است و بسیاری از گردشگران تور استانبول را برای دیدن از شهری جذاب با المان های هنری وتازه کشف شده را انتخاب می کنند.

  در موزه هنر مدرن استانبول به هویت فرهنگی بهای بسیار زیادی داده است . در آنجا کلی برنامه های آموزشی واجتماعی متنوعی برای عموم مردم وتوریست ها برگزار می کنند.

  شاید با خودتان بگویید استانبول بهترین گزینه برای گشت وگذار در تاریخ است . این شهر کلی فضاها ومکان های فرهنگی وهنری را در خود جا داده داست .

  موزه های مدرن

  تاریخ

  بهتر است گذری برتاریخ های این مجموعه داشته باشیم . مهمه که بدونید که از سال 2004میلادی اولین موزه خصوصی و مدرن ترکیه تحت عنوان <موزه هنرهای مدرن >افتتاح شد که در آنجا کارهای هنری جدید اختصاص داشت . این موزه در شهر استانبول پایتخت هنر وتجارت ترکیه جای خوش کرده وجزو برنامه های گردشگری بسیاری از گردشگران است .

  این موزه سرگذشت کار های هنری کشور از زمان تاسیس جمهوری تا به امروز را در معرض دید همگان گذاشته و هنر های معاصر دقیقا شهر استانبول امروزی را مورد بررسی قرار داده است ، در کنار این نمایشگاه دائمی جامع ،هرساله نمایشگاه های عکاسی، جشنواره های فیلم  ودیگر نمایش های انفرادی وگروهی متنوع ترین حالات برگزار میشود وهنرمند های شناخته شده از سراسر دنیا در آن شرکت می کنند.

  این موزه از ماه دسامبر 2004 با تشکر از خانواده اجزاجباشه به طور رسمی افتتاح شد.

  حتما به استانبول سفر کنید واز این موزه مدرن بازدید کنید. این موزه تشکیل شده از کتابخانه ای غنی،نمایشگاها،گالری عکس،حیاط مجمسه ،سینما،کافه،فروشگاه ومغازه های خرید سوغاتی و… می باشد. در نهایت در این موزه می توان تقریبا همه چیز را درباره هنرهای مدرن ترکیه را به خوبی از نزدیک مشاهده کنید.

  با آژانس قوی سیاه پارسیان می توانید از بهترین وارزان ترین تور استانبول وبا بهترین خدمات استفاده کنید.

  اینستاگرام