• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • نکاتی درباره اجاره اتومبیل در ترکیه

  اجاره خودرو

  نکاتی درباره اجاره اتومبیل در ترکیه در ترکیه مکانی جذاب برای بازدید است و اجاره اتومبیل در ترکیه یکی از بهترین راه ها برای دیدن هرچه بیشتر کشور است.

  ترکیبی جذاب از مدرن و باستان ، جایی که شرق با غرب دیدار می کند ، مناظر دیدنی از جمله چشم انداز غریب کاپادوکیا ، ویرانه های باستانی افسس و توری و خط ساحلی فیروزه ای زیبا است.

  ما کاملاً اجاره اتومبیل در ترکیه را توصیه می کنیم تا بتوانید با سرعت خود در این کشور گشت و گذار کنید و همه چیزهایی را که ارائه می دهد کشف کنید. ما رانندگی ایمن و آسان را پیدا کردیم و کرایه اتومبیل در ترکیه را بسیار توصیه می کنیم. در اینجا نکات ما در مورد اجاره ماشین در ترکیه برای کمک به شما در سفر آورده شده است!ماشین های ترکیه

  نکاتی برای اجاره اتومبیل در ترکیه

  به طور کلی ، رانندگی در ترکیه را بسیار ایمن دانستیم. در طی سفر سه هفته ای ترکیه ، با جاده های خوب و استاندارد رانندگی بسیار خوبی روبرو شده ایم. ما همیشه احساس امنیت می کردیم.

  چرا اتومبیل را در ترکیه اجاره کنید؟

  ترکیه عظیم است و مناظر دیدنی در سراسر کشور واقع شده است. اجاره ماشین در ترکیه یکی از بهترین روش های کاوش است. رفت و آمد با وسایل نقلیه عمومی ممکن است زمانبر باشد و بازدیدکنندگان زیادی باید به گروه های تور بپیوندند. ما دوست داشتیم یک ماشین اجاره ای داشته باشیم تا ترکیه را کشف کنیم. این به ما امکان می دهد با سرعت خود سفر کنیم ، از مکانهای دیدنی مسیرهای دیدنی بازدید کنیم و به طور کلی از وقت خود در ترکیه بیشترین استفاده را می کنیم.

  جاده های ترکیه

  رزرو ماشین اجاره ای خود

  اجاره ماشین در ترکیه می تواند نسبتاً ارزان باشد. ما طرفداران سفرهای جاده ای هستیم و در بیش از 40 کشور اتومبیل کرایه ای رانندگی کرده ایم بنابراین تجربه زیادی در اجاره اتومبیل در کشورهای خارجی داریم.

  نکته اجاره اتومبیل در ترکیه: بزرگترین مزیت داشتن اتومبیل اجاره ای در ترکیه این است که می توانید از مکانهای دیدنی خارج از مسیر پیاده روی بازدید کنید و در هتل ها از بین جمعیت اقامت کنید. این همچنین به شما امکان می دهد تا پس انداز کنید زیرا هتل های مناطق شهری معمولاً گران ترند ، زیرا گردشگران نمی توانند بدون ماشین از آنها دور بمانند.

  واجد شرایط بودن اجاره

  اکثر شرکت های اجاره ای رانندگان را ملزم به 21 سال داشتن و حداقل یک سال گواهینامه خود را در اختیار دارند. برخی از شرکت ها برای رانندگان زیر 25 سال هزینه اضافی در نظر می گیرند.

  مجوز رانندگی بین المللی (IDP)

  ما همیشه با مجوز رانندگی بین المللی سفر می کنیم اگرچه در زمان اجاره یا هنگام رانندگی از طریق کشور از ما س askedال نشده است. تا آنجا که ما می فهمیم ، آوارگان فقط زمانی لازم است که گواهینامه رانندگی از الفبای غیر رومی استفاده کند

  ماشین کرایه خود را تحویل بگیرید

  اکثر انبارهای اتومبیل کرایه ای در فاصله کمی از فرودگاه واقع شده اند. کافی است در میز شرکت اجاره اتومبیل خود در فرودگاه ثبت نام کنید و آنها شما را به سمت اتوبوس راهنمایی می کنند تا ماشین شما را تحویل بگیرند!

  اینستاگرام