• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • هتل های کیش در کرونا

  هتل های کیش وخانه های بومگردی جزیره کیش موظف هستند تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

  انجام رعایت های بهداشتی باعث می شود تا تمامی هتل های کیش توصیه های بهداشتی را انجام دهند و اینکه جدی بگیرند،اگر در هتل ها پروتکل های بهداشتی رعایت نشود ،در غیر این صورت هتل ها پلمپ خواهند شد.

  .در هتل های لوکس پیشخدمت هایی با تجهیزات بهداشتی کنار درب ایستاده اند ودر را برای مهمانان باز وبسته می کنند،

  .تمامی کارکنان هتل حتما باید از ماسک ودستکش استفاده کنند ،آنها با انجام پروتکل های بهداشتی باعث میشود خیال گردشگران راحت وآسوده باشد.

  رعایت بهداشت.در هتل ها تمامی پرداخت ها تا جایی که امکان باشه به صورت آنلاین پرداخت می شود واگر هم از کارت بانکی استفاده شود قبل و بعد از کارت کشیدن دستگاه وکارت بانکی ضدعفونی میشود.

  .تمامی هتل ها مواد ضدعفونی کننده روی میز ها گذاشته اند که گردشگران عزیز اگر دست هایشان را به جایی زدند حتما بعد آن ضدعفونی کنند.

  .یکی دیگر از قوانینی که هتل ها دارند این است که هیچ کس بدون ماسک نباید باشد واگر کسی وارد آسانسور مشود قبل از فشردن دکمه ها باید دستها ودکمه های آسانسور را با پد الکل ضدعفونی کنند.

  .ویکی دیگر از اصول های بهداشتی که در هتل ها باید رعایت شود در این روز های کرونایی رعایت فاصله های اجتماعی در رستوران وکافی شاپ هتل است،ودیگر نباید ظرفیت پر شود به دلیل اینکه افراد باید فاصله گذاری حتما رعایت کنند.

  در هتل ها غذای تمامی مسافران را که سفارش داده اند با رعایت پروتکل های بهداشتی مانند:ماسک ودست کش و فاصله گذاری غذاها را جلوی درب اتاق های هتل می برند.

  با آژانس قوی سیاه پارسیان از بهترین هتل های کیش خبر دار شوید.

  https://www.instagram.com/