• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • وسایل مورد نظر مورد نیاز برای سفر به کیش

  وسایل مورد نظر مورد نیاز برای سفر به کیش با توجه به مکان وآب وهوا وامکانات آن محل باید تهیه شود.میدانیم که جزیره زیبای کیش یک منطقه ساحلی وگرمسیر و البته توریستی است،بنابر این از امکانات خوبی برخوردار است.در نتیجه بسته به مکانی که می خواهید در آنجا اقامت کنید می توانید یک سری از وسایل را از این لیست حذف ویا اضافه کنید.ما در اینجا فهرستی از وسایلی که برای این سفر ملزوم تر است :

  چمدان

  اندازه چمدان و گنجایش آن یک نکته مهم دیگر است.اگر با هواپیما سفر می کنید،توصیه میکنیم که سبک سفر کنید.وهمچنین چمدان کمتر با گنجایش بیشتر برای سفر هوایی مناسب تر است.همچنین باید در نظر داشته باشد که هنگام بازگشت از سفر به احتمال زیاد به وسایل شما اضافه خواهد شد پس به محدودیت بار در فرودگاه هم توجه کنید.البته اگر با ماشین خود واز راه زمینی سفر می کنید،آزادی عمل بیشتری دارید.

  وسایل چمدان

  این لیست حکم یاد آوری را دارد.و به احتمال زیاد به آن ها احتیاج خواهید داشت. شما می توانید این لیست را باتوجه به نیاز های خود شخصی سازی کنید.

  چمدان تور کیش

  وسایل مورد نظر مورد نیاز برای سفر به کیش

  صندل یا دمپایی

  لباس خنک وسبک

  عینک آفتابی

  لباس و وسایل شنا

  کلاه آفتاب گیر

  خوش بو کننده

  کرم وضد آفتاب

  دفع کننده حشرات

  بسته های کمک اولیه

  گوشی همراه

  دوربین عکاسی

  کتاب

  وسایل سرگرمی

  شامپو وصابون

  حوله و وسایل شنا

  شارژر و وسایل گوشی وغیره

  کیف دستی

  نوجه داشته باشید که لوازم مهم وضروری را در کیف دستی ونزد خود نگه دارید.باید همیشه از جانب احتیاط را رعایت کرد.

   

  کیش از سفرهای پر طرفدار در میان گردشگران ایرانی و خارجی است .گردشگران خارجی برای سفر این منطقه آزاد نیازی به داشتن ویزا ندارد ولی جاهای دیدنی کیش در میان خارجی ها باآن چیزهایی که برای ایرانی ها اهمیت دارد متفاوت است.

  تور ویژه کیش با آژانس قوی سیاه پارسیان

  اینستاگرام