• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • چهار سوی مصر<بازار ادویه استانبول>

  بازار های ترکیه

  بی شک ترکیه دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است و بازارها مخصوصا چهار سوی مصر<بازار ادویه استانبول> از مهم ترین مناطق گردشگری در ترکیه است.

  این بازارها بیشتر متعلق به عصر عثمانی ها هستند و در بسیاری از شهر های ترکیه به چشم می خورند،به طور مثال از مشهور ترین و بزرگترین بازار های قدیمی شهر استانبول می توان به بازار بزرگ استانبول و همچنین بازار بزرگ ادویه است.

  بازار ادویه ترکیه

  بازار ادویه استانبول آثار باستانی بسیاری در ترکیه وجود دارند که در این کشور و همچنین در دنیا مشهور است.این بازار یکی از جذب ترین نقاط گردشگری در شهر استانبول است .

  این بازار ، بازاری است که آژانس قوی سیاه پارسیان به مسافرین خود حتما توصیه می کند به آنجا برای خرید ادویجات متنوع به آنجا بروند.

  محصولات

  مرغوب ترین ادیویه جات در دنیا در این بازار عرضه میگردد وهمچنین اویه های مخصوص ترکی و یا حتی زعفران ایرانی را میتوانید در این بازار پیدا کنید .

  شما میتوانید در این بازار همچون جز ادویه ها ، گیاهان دارویی را آنجا خریداری کنید .

  البته میتوان گفت بجز این محصولات در بعضی از مغازه های این بازار شما میتوانید شاهد سوغاتی های کشور ترکیه باشید

  قسمت های مختلف بازار

  حالا با برخی ازگوشه کنار چهار سوی مصر<بازار ادویه استانبول> مثل کافی شاپ های جذابی که در این بازار قرار دارند آشنا شوید که آن ها در سال 1871 ساخته شده اند ، نکته جالب اینجاست که قوه های تولید شده در این کافی شاپ ها برای خود آنها می باشند .

  رستوران های شیک و جالب که در یال 1901 ساخته شده و معماری های بسیار زیبای این رستوران ها گردشگران زیادی را به خود جذب میکنند

  و خیلی از آژانس های گردشگری برای جذب مشتری های خود از معرفی این بازار و عکس های آن استفاده میکنند

  آدرس بازار

  بازار ادویه استانبول که یکی از بازار های معروف استانبول میباشد که شما به هر تاکسی در استانبول بگویید که کجا میخواهید بروید شما را به آن بازار خواهند برد

  که حتی در آن جا نیز به جز گردش در بازار می توانید از جاذبه های گردشگری آن منطقه استفاده نماببد.

  سخنی از قوی سیاه

  برای گشت در استانبول ما به شم پیشنهاد میکنیم حتما از توراستانبول و تورهای لحظه آخری استانبول از سراسر ایران استفاده کنید ،از تخفیفات هر ماه ما که اگر در خبرنامه ما عو شوید به شما تعلق میگیرد بهرمند گردید، تور استانبول و گشت در بازار ادویه یکی از گشت های رایگانی میباشد که قوی سیاه به مسافرانی که با کد تخفیف تور میگیرند خواهد داد

  ما منتظر شما برای تور استانبول هیجان انگیز هستیم.

  اینستاگرام