• همسفرتو پیدا کن چمدونها رو ببند
  بقیش با قوی سیاه
 • گچک

  بهشت در آبهای فیروزه ای

  شش مارینا ، مناظر خارق العاده و خلیج های خیره کننده Gocek گردشگری قایق بادبانی را در سراسر منطقه جذب می کند.

  گچک یک مکان تاریخی درست در دریای مدیترانه است. از نظر تاریخی ، این کالیمچه معروف به کالیمچه بود و گمان می رود درست در همان جایی باشد که ایکاروس در افسانه معروف یونان بیش از حد نزدیک به خورشید پرواز کرد. آن زمان این شهر بندرگاهی بود و اکنون با 6 مارینای بزرگ که از گردشگری قایق بادبانی منطقه استفاده می کنند ، از همه بیشتر است.

  این شهر کوچک و عجیب و غریب است ، دارای یک مرکز شهر قابل پیاده روی و انبوهی از کافه ها ، رستوران ها و مکانهای شیک برای صرف غذا در حالی که به زیبایی مدیترانه می پردازید.

  گیسک

  قایق بادبانی بهشت

  این ماریناها است که گچک بیشتر به خاطر آن معروف است. در اطراف شهر به ویژه آبشارها و خلیج های قابل توجهی وجود دارد (همچنین همه آن جزایر!) ، همه آنها را برای یک سفر بیرون از آب قبل از پارک قایق بادبانی خود در شب و بیرون رفتن از شهر مناسب می کند.

  گیسک

  12 تور جزیره ای

  تورهای قایقرانی در اطراف 12 جزیره شما را به سفر دیگری می کشاند و به شما این فرصت را می دهد که کل روز را در محاصره زیبایی های طبیعی بگذرانید. در محاصره آب های درخشان مدیترانه ، می توانید از روستاهای کوچک جالب توجهی که در جنگل های سرسبز منطقه قرار گرفته اند دیدن کنید. همانطور که قایق به دور جزایر می چرخد ​​، شما فقط رو در روی تاریخ قرار نخواهید گرفت ، اما در تناقض با آب های فیروزه ای عمیق دریا ، تن های خارق العاده زمرد جنگل های اطراف را خواهید دید.

  تور لحظه آخری ترکیه        تور لحظه آخری کیش     رزرو بلیط هواپیما

   

  گیسک

  قوی سیاه پارسیان برگزار کننده تور های ارزان ولاکچری می باشد.